18 353 10 74
                    

Oprócz kominków i kafli firma „MET-CHEM” zajmuje się także dystrybucją okien firmy „DRUTEX” – firmy produkującej najlepsze okna. A dlaczego? Przekonajcie się Państwo sami.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to okna firmy „DRUTEX” są wyposażone w okucia obwiedniowe renomowanej firmy MACO z zaczepem anty-wyważeniowym. To inteligentne rozwiązanie zostało stworzone z myślą o bezpieczeństwie swoich Klientów.

Nawiązując do estetyki, okna „DRUTEX’a” stanowią idealne rozwiązanie ponieważ mogą być prostokątne, trójkątne, okrągłe, w kształcie trapezu, łukowe i ograniczone tylko do wymagań Klienta.

„DRUTEX” stawia na jakość swoich okien, swą produkcje opiera na najnowszych maszynach renomowanych firm międzynarodowych, takich jak: URBAN, WEINIG, LISEC, TECHNOPLAST gwarantuje wysoką jakość stolarki, która potwierdzona jest Świadectwem Badań wydanym przez wiodący w Europie niemiecki instytut Badań nad Stolarką Otworową.

Zbliżając się ku końcowi przejdźmy do najważniejszej cechy jaką mają okna firmy „DRUTEX”, a mianowicie chodzi tu o wytrzymałość. Duża komora wzmocnienia ramy i skrzydła w połączeniu ze znakomitymi parametrami statycznymi profilu jest gwarancją trwałości oraz satysfakcji użytkownika.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszamy Państwa do zakładki „KONTAKT”.

Tel.: 18 353 10 74
E-Mail: metchemgorlice@poczta.fm

Godziny otwarcia:

   Pn - Pt: 800 - 1700

 

©Copyrights 2011-2014 by MET-CHEM Gorlice

Polityka prywatności

Kreacja: DM Studio